A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: chmod(): Permission denied

Filename: drivers/Session_files_driver.php

Line Number: 193

Backtrace:

File: /var/www/vhosts/potansiyelgroup.com.tr/public_html/application/controllers/Portfolio.php
Line: 8
Function: __construct

File: /var/www/vhosts/potansiyelgroup.com.tr/public_html/index.php
Line: 316
Function: require_once

Skyland İstanbul
 • info@potansiyelgroup.com.tr
 • +90 212 568 96 45

Genel Bakış

Potansiyel Group ile Çağla Group Elektrik A.Ş. firmasının 2015 yılında imzaladığı anlaşma ile Maslak’ta bulunan, yatırımcılığını Eroğlu Gayrimenkul’ün üstlendiği ve ana yükleniciliğini Eryap İnşaat’ın yaptığı projeye başlanmış ve proje hedeflendiği gibi 2018 yılının son çeyreğinde tamamlanmıştır. Projenin bir bölümünün alçak gerilim elektrik tesisat, kurulum ve devreye alma işlemleri firmamızca yapılmıştır.

Skyland Istanbul Projesi’nde toplam 118 aktif personel sayısına ulaşılmış ve kayıpsız 428.000 adam/saat anahtar teslim çalışma yapılmıştır.

Toplam 655.000 m2 kapalı alana sahip olan geniş kapsamlı yaşam projesi 3 ana bina, 1 alışveriş merkezi ve 6 katlı yeraltı otoparkından oluşmaktadır. Bu yapılar; Sky Residence, Sky Premium Residence, Sky Deluxe Residence, Sky Office, Skytem Office, Skyatrium Office, Skyflat Office, Sky Terrace, Skymax Office ve Hom Design Center olarak isimlendirilmiştir.

Skyland İstanbul, rezidans ve ofis kulelerinin sahip olduğu yükseklik ile Avrupa’nın en yüksek 2 kulesi ve Türk Telekom Stadyumu’nun hemen yanındaki değerli lokasyonu, 3 kuleyi birleştiren meydan ve mimari konsepti ile günümüz yapılarına üstünlük kuran bir projedir. Proje içerisinde tasarım dünyasının yeni evi olarak nitelendirilen HOM Design Center ile 25 gastronomi firmasının yer aldığı Gastro Court alanı misafirlere lüks hizmetler sunmaktadır.

Proje Detayı

 • İşveren:
  Eroğlu Gayrimenkul
 • Elektrik Ana Yüklenicisi:
  Çağla Group Elektrik A.Ş.
 • Proje Başlangıç Tarihi:
  2015-01-01
 • Proje Bitiş Tarihi:
  2018-10-29
 • Kapalı Alan: 655.000 m2
  Kurulu Güç: 53.0 MVA
 • İstanbul-Maslak/TÜRKİYE

Hızlı iletişim

Diğer Projeler

Müşterilerimiz için