A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: chmod(): Permission denied

Filename: drivers/Session_files_driver.php

Line Number: 193

Backtrace:

File: /var/www/vhosts/potansiyelgroup.com.tr/public_html/application/controllers/About.php
Line: 7
Function: __construct

File: /var/www/vhosts/potansiyelgroup.com.tr/public_html/index.php
Line: 316
Function: require_once

Hakkımızda - Potansiyel - EXPERIENCE THE POTENTIAL
  • info@potansiyelgroup.com.tr
  • +90 212 568 96 45

2012 yılında Potansiyel Elektrik adı ile kurulan ve taahhüt sektöründe kendine yer edinen firmamız 2016 yılından buyana Potansiyel Group adı altında elektrik ve mekanik taahhüt, lojistik, gayrimenkul, tesis işletme ve yönetim alanlarında büyüyerek hizmet vermeye devam etmektedir. Bulunduğu sektörlerde dünya bazında gelişen ve yenilenen tüm sistemleri ve uygulamaları takip edip şirket bünyesine uygulayan dinamik bir yapıya sahip olması sebebiyle müşterilerine hep optimal çözümleri sunmaktadır. Tüm bunları gerçekleştirirken şirket çalışanlarının kariyer gelişimlerine yardımcı olmak da en önemli hedeflerden biri olmuştur.

Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutarak fark yaratan, özgün fikirleri destekleyip gelişmesine yardımcı olan, gerçekleştirilen her projede başarıya ulaşılmasını sağlayan yapının temelinde barındırılan değerler ön plandadır. Şirket personelleri karşılıklı güven ve saygı çerçevesinde yapılan işlerde şeffaflık, disiplin ve doğruluk ilkelerine bağlı kalarak dayanışma içerisinde görevlerini yerine getirmektedir.

Bugüne kadar bulunduğu sektörlerde çok sayıda çözümler üretmiş ve en sorunsuz hizmetleri sunmuş olan Potansiyel Group çevresel, ekonomik ve sosyal açılardan sürdürülebilir bir dünya için işlerini en akılcı, azimli, mükemmelliyetçi ve optimal maliyetler sunacak şekilde yapmaya devam etmektedir.